3 PRIEŽASTYS UŽSISAKYTI PAGALBOS LINIJĄ:

Pagalba
artimiesiems

Dauguma žmonių padeda savo senyvo amžiaus artimiesiems, bet nuolatinė jų priežiūra yra sunkus darbas. Pagalbos linija – tai būdas užtikrinti, kad jūsų artimieji gautų visą jiems reikalingą pagalbą.

PAGALBOS LINIJA – SAUGUMAS IR RAMYBĖ 24/7

Pagalbos linija, tai paslauga tiems, kurie nenorėtų artimųjų siųsti į slaugos namus dėl didelės kainos ir pasikeisiančio gyvenimo būdo, bet nori užtikrinti, kad jiems brangūs žmonės galėtų gauti reikiamą pagalbą 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę.

Įranga paprasta naudotis būnant namuose, duše ar sode. Ji veikia iki 100 metrų spinduliu. Pagalbos centro komanda yra pasiruošusi padėti nelaimingų atsitikimų (tokių kaip pargriuvimas) atvejais 365 dienas per metus, taigi jums nereikia jaudintis būnant darbe.

Jeigu Pagalbos linija galėtų padėti jums ir jūsų šeimai pasirūpinti senyvo amžiaus artimuoju, susisiekite su mumis šiandien.

Liga, lėtiniai
sutrikimai ar negalia

Negalavimai su amžiumi tik stiprėja, o nelaimingi atsitikimai žmonėms nutinka, kai jie būna vieni. Ūmiai pablogėjus sveikatai ar  nutikus nelaimei, laiku iškviesta pagalba yra neįkainojama.

SAUGUMAS PRASIDEDA NUO SAUGUMO JAUSMO

Mūsų misija – senyvo amžiaus ir negalią turinčių žmonių savijautos ir gyvenimo kokybės gerinimas. Būdami vieni, jie rizikuoja atsidurti situacijose, kai pablogėjus sveikatai, pargriuvus, iškilus kriminaliniam pavojui, laiku sulaukti pagalbos yra labai svarbu.

Pagalbos linijos stebėjimo centras elektroniniu ryšiu sujungtas su namuose esančiais jutikliais (aktyvumo, griuvimo detektoriais, gaisro signalizacija, pavojaus mygtuku ant riešo), visą parą stebi ir programinės įrangos pagalba analizuoja gaunamus duomenis, o esant poreikiui reaguoja, iškviesdamas artimuosius, medikus ar kitas tarnybas.

Investicija į
senatvę

Pargriuvimai yra pagrindinė rizika sveikatai ir gerovei. Mūsų paslauga yra kur kas geresnis sprendimas nei slaugos institucijos, nes jūs galite savo namuose jaustis saugiai 24/7.

GRIUVIMAS – PIRMAS SIGNALAS, KAD REIKIA PAGALBOS

Ypač aktuali senyvo amžiaus gyventojų problema – traumos. Pastaraisiais metais maždaug 1 iš 10 senyvo amžiaus gyventojų kreipėsi į gydymo įstaigas dėl patirtų traumų. Apie trečdalis susižalojusių 60 metų ir vyresnio amžiaus žmonių patyrė klubų ir kojų sužalojimų, iš kurių didžiausią traumų skaičių lėmė šlaunikaulio lūžiai. Pastebima, kad pagrindinė šio amžiaus žmonių traumų priežastis – griuvimai ir nukritimai. Beveik 30 proc. iš visų vyresnio amžiaus žmonių, kreipėsi į gydytojus dėl susižalojimų, patirtų nukritus. Vienas iš būdų, leidžiančių užtikrinti senyvų žmonių gerovę ir saugumą, – pasirūpinimas tinkamomis senyvų žmonių savarankiškumą užtikrinančiomis priemonėmis.

Jeigu rūpinatės pagyvenusiu šeimos nariu, su Pagalbos linija užtikrinkite, kad jūsų artimieji gautų visą jiems reikalingą pagalbą, o jums nereikėtų visą dieną ir naktį budėti prie telefono.

 

Paskambinkite numeriu+370 525 55755 ir leiskite Pagalbos linijai jums padėti rūpintis artimuoju.