Kaip veikia pagalbos linija:

Kaip veikia pagalbos mygtukas?

Pagalbos mygtukas nešiojamas ant riešo. Jis puikiai tinka senyvo amžiaus, neįgaliems ar lėtinėmis ligomis sergantiems žmonėms, taip pat tiems, kurie tiesiog nori jaustis ramiau, likę vieni namuose.

 

Jeigu esate susirūpinę savo arba artimųjų saugumu, Pagalbos linijos nuotolinės slaugos paslauga – kaip tik jums.

Pasaulinė praktika jau įrodė, kad ši slaugos priemonė yra efektyvi. Ji veikia taip:

  • Prireikus pagalbos, Pagalbos linijos prižiūrimas žmogus aktyvuoja pagalbos mygtuką dėvimą ant kaklo ar riešo.
  • Pavojaus signalas tuojau pat persiunčiamas į visą parą budintį nuotolinės slaugos stebėjimo centrą.
  • Centro operatoriai susisiekia su jumis kalbėdami per slaugos įrenginio garsiakalbius.
  • Net ir nepavykus pasikalbėti operatoriai organizuoja pagalbą: iškviečia šeimos narius, slaugos darbuotojus, kaimynus, greitąją medicinos pagalbą ar policiją.

Pagalbos mygtukas ant rankos

Mes suprantame, jog svarbiausias dalykas pagyvenusiems žmonėms skirtuose prietaisuose yra paprastumas. Būtent todėl Pagalbos linijos paslauga taip paprasta naudotis.

Pagalbos mygtukas yra mažas, žavus ir neatkreipiantis į save dėmesio. Dėvimas ant riešo, kaip laikrodis, ar ant kaklo, kaip pakabukas. Jis veikia naudojant 869 MHz Europos socialinių įrenginių radijo dažnį , o tai reiškia, kad nesukelia trikdžių kitai medicininei įrangai. Be to, mygtuko veikimo laukas yra labai platus – pavojaus atveju naudotojas gali išsikviesti pagalbą, net jei pagrindinis pagalbos įrenginys BRING+ įtaisas yra kitame kambaryje.

3 PRIEŽASTYS UŽSISAKYTI PAGALBOS LINIJĄ:

Pagalba
artimiesiems

Dauguma žmonių padeda savo senyvo amžiaus artimiesiems, bet nuolatinė jų priežiūra yra sunkus darbas. Pagalbos linija – tai būdas užtikrinti, kad jūsų artimieji gautų visą jiems reikalingą pagalbą.

PAGALBOS LINIJA – SAUGUMAS IR RAMYBĖ 24/7

Pagalbos linija, tai paslauga tiems, kurie nenorėtų artimųjų siųsti į slaugos namus dėl didelės kainos ir pasikeisiančio gyvenimo būdo, bet nori užtikrinti, kad jiems brangūs žmonės galėtų gauti reikiamą pagalbą 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę.

Įranga paprasta naudotis būnant namuose, duše ar sode. Ji veikia iki 100 metrų spinduliu. Pagalbos centro komanda yra pasiruošusi padėti nelaimingų atsitikimų (tokių kaip pargriuvimas) atvejais 365 dienas per metus, taigi jums nereikia jaudintis būnant darbe.

Jeigu Pagalbos linija galėtų padėti jums ir jūsų šeimai pasirūpinti senyvo amžiaus artimuoju, susisiekite su mumis šiandien.

Liga, lėtiniai
sutrikimai ar negalia

Negalavimai su amžiumi tik stiprėja, o nelaimingi atsitikimai žmonėms nutinka, kai jie būna vieni. Ūmiai pablogėjus sveikatai ar  nutikus nelaimei, laiku iškviesta pagalba yra neįkainojama.

SAUGUMAS PRASIDEDA NUO SAUGUMO JAUSMO

Mūsų misija – senyvo amžiaus ir negalią turinčių žmonių savijautos ir gyvenimo kokybės gerinimas. Būdami vieni, jie rizikuoja atsidurti situacijose, kai pablogėjus sveikatai, pargriuvus, iškilus kriminaliniam pavojui, laiku sulaukti pagalbos yra labai svarbu.

Pagalbos linijos stebėjimo centras elektroniniu ryšiu sujungtas su namuose esančiais jutikliais (aktyvumo, griuvimo detektoriais, gaisro signalizacija, pavojaus mygtuku ant riešo), visą parą stebi ir programinės įrangos pagalba analizuoja gaunamus duomenis, o esant poreikiui reaguoja, iškviesdamas artimuosius, medikus ar kitas tarnybas.

Investicija į
senatvę

Pargriuvimai yra pagrindinė rizika sveikatai ir gerovei. Mūsų paslauga yra kur kas geresnis sprendimas nei slaugos institucijos, nes jūs galite savo namuose jaustis saugiai 24/7.

GRIUVIMAS – PIRMAS SIGNALAS, KAD REIKIA PAGALBOS

Ypač aktuali senyvo amžiaus gyventojų problema – traumos. Pastaraisiais metais maždaug 1 iš 10 senyvo amžiaus gyventojų kreipėsi į gydymo įstaigas dėl patirtų traumų. Apie trečdalis susižalojusių 60 metų ir vyresnio amžiaus žmonių patyrė klubų ir kojų sužalojimų, iš kurių didžiausią traumų skaičių lėmė šlaunikaulio lūžiai. Pastebima, kad pagrindinė šio amžiaus žmonių traumų priežastis – griuvimai ir nukritimai. Beveik 30 proc. iš visų vyresnio amžiaus žmonių, kreipėsi į gydytojus dėl susižalojimų, patirtų nukritus. Vienas iš būdų, leidžiančių užtikrinti senyvų žmonių gerovę ir saugumą, – pasirūpinimas tinkamomis senyvų žmonių savarankiškumą užtikrinančiomis priemonėmis.

Jeigu rūpinatės pagyvenusiu šeimos nariu, su Pagalbos linija užtikrinkite, kad jūsų artimieji gautų visą jiems reikalingą pagalbą, o jums nereikėtų visą dieną ir naktį budėti prie telefono.

 

Paskambinkite numeriu 8 612 24982 ir leiskite Pagalbos linijai jums padėti rūpintis artimuoju.

3 EksTRA pagalbos mygtuko savybės
iki 7 metų veikianti baterija
iki 7 metų veikianti baterija

Kai mygtuko įtaiso baterija išsieikvos, mes automatiškai gausime įspėjimą ir iškart išsiųsime jums visiškai naują bateriją.

Vandeniui atsparus mygtukas užtikrina jūsų saugumą visą laiką
Vandeniui atsparus mygtukas užtikrina jūsų saugumą visą laiką

Tai reiškia, kad galima dėvėti duše ar vonioje – vietose, kuriose tikimybė nugriūti yra labai didelė.

Plačios veikimo ribos - iki 100 metrų
Plačios veikimo ribos - iki 100 metrų

Galite naudoti visuose namuose ar net sode. Veikimo ribas rekomenduojama patikrinti iškart pradėjus naudotis paslauga.

Lengva instaliuoti

Kaip instaliuoti Pagalbos liniją?

Pagalbos linijos įranga yra suprogramuota jau prieš jums ją įsigyjant, tad nereikia samdyti instaliavimo specialistų.

Instaliuoti galima greitai ir paprastai, tai užima tik kelias minutes. Iškart prisijungus bus atliktas bandomasis skambutis, užtikrinantis, kad BRING+ slaugos įtaisas nustatytas tinkamai.

1 žingsnis. Užsakyti galite internetu arba telefonu ir paruoštą naudoti Pagalbos linijos įrangą jums pristatysime į namus.

2 žingsnis. Pagalbos linijos įranga yra suprogramuota jau prieš jums ją įsigyjant, tad nereikia samdyti instaliavimo specialistų. Tiesiog parinkite tinkamą vietą ir įjunkite į elektros lizdą.

3 žingsnis. Iškart prisijungus bus atliktas bandomasis skambutis, užtikrinantis, kad Pagalbos linijos įtaisas nustatytas tinkamai.

4 žingsnis. Viskas! Prireikus pagalbos, dieną ir naktį, spauskite pagalbos mygtuką!