Papildoma Pagalbos linijos paslauga – dūmų jutiklis

Autorius Raminta
Pasidalink:

Kartu su gyvybę saugančia nuotoline slaugos sistema Pagalbos linija taip pat teikia ir kitus prietaisus, galinčius išgelbėti jums gyvybę, pavyzdžiui, su Pagalbos linija susietus dūmų jutiklis.

Kodėl šis įtaisas yra vertinga Pagalbos linijos paslaugos dalis ir kodėl turėtumėte turėti jį savo namuose?

GAISRAS GALI PRAŽUDYTI

Gaisras yra viena iš didžiausių grėsmių, su kuriomis žmogus gali susidurti savo namuose. Yra daugybė dalykų, galinčių sukelti gaisrą tiek dieną, tiek naktį – taip pat ir jums miegant.

Jeigu namuose nėra dūmų detektoriaus, yra mažiausiai keturis kartus labiau tikėtina, kad gaisro metu galite žūti.

Remiantis Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, 2015 metų laikotarpiu Lietuvoje įvyko 12018, iš jų 179 gyvenamosios paskirties pastatai. Gaisrų metu žuvo 127 asmenys, traumuota – 206.

Per pirmąjį šių metų ketvirtį Lietuvoje kilo 2656 gaisrai. Palyginti su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu, jų skaičius sumažėjo 25,7 proc. Per 3 šių metų mėnesius gaisruose žuvo 46 žmonės (kaip ir pernai per tą patį laikotarpį), iš jų 3 vaikai, o 64 gyventojai (73) patyrė traumų. Penkerių metų vasario-kovo mėnesiais žuvusių gaisruose žmonių skaičiaus vidurkis dvigubai didesnis – 37 gaisruose žuvę žmonės.

Šiemet jau kilo 8 gaisrai, kuriuose žuvo po 2 šalies gyventojus, 3 gaisrai pasiglemžė po 3 gyvybes.
Miestuose žuvo 15 žmonių, o miesteliuose ir kaimo vietovėse – 31. Dėl neatsargaus rūkymo žuvo 14 gyventojų (pernai per tą patį laikotarpį – 12), 13 – dėl neatsargaus žmonių elgesio su ugnimi,  3 – dėl krosnių, židinių bei dūmtraukių įrengimo ir eksploatavimo reikalavimų pažeidimų bei gedimų, 3 – dėl elektros įrenginių, prietaisų, elektros instaliacijos gedimų, po 2 – dėl padegimų ir pašalinio ugnies šaltinio, po 1 – dėl elektros įrangos įrengimo ir eksploatavimo taisyklių pažeidimų bei kitų priežasčių.

600 gaisrų (arba 22,6 proc. visų gaisrų) kilo gyvenamosios paskirties pastatuose, o juose žuvo 35 žmonės. Palyginti su pernai, gaisrų čia padaugėjo 10,7 proc.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas pataria kiekvienam namuose įsirengti dūmų jutiklį ir reguliariai jį tikrinti. Mūsų su Pagalbos linija susieti dūmų jutikliai siūlo ir kai ką daugiau.

SU PAGALBOS LINIJOS PASLAUGA SUJUNGTI DŪMŲ DAVIKLIAI

Mūsų dūmų davikliai turi vieną nepamainomą papildymą – jie yra susieti su pagalbos linijos paslauga! Tai reiškia, kad daviklio sensoriui užfiksavus dūmus, įsijungs ne tik paties daviklio signalas, bet apie pavojų bus pranešta ir mūsų 24/7 budinčiai komandai.

Lygiai taip pat, kaip ir paspaudus raudonąjį mygtuką, mūsų komanda galės kalbėti su jumis per pagrindinio įtaiso garsiakalbių sistemą tam, kad įvertintų riziką. Esant būtinybei, jie paskambins pagalbos tarnyboms ir informuos jūsų artimuosius.

Net jeigu paprasčiausiai sudeginote savo skrebutį , tai yra puiki sistema jūsų namuose, nes jūsų sveikata ir saugumas yra patys svarbiausi dalykai. Netikro pavojaus signalas taip pat yra geras būdas mūsų komandai sužinoti, kad jūsų sistema tinkamai veikia.

Mūsų siūlomi dūmų detektoriai turi puikiai iki 2 metų laikančią bateriją . Šią bateriją gausite kartu su prietaisu – nereikės tuo rūpintis, kai jau turėsite sistemą savo namuose.

Prietaisas yra elegantiškos išvaizdos, modernus ir tik 86 mm skersmens ir 58 mm aukščio , taigi jis tikrai netaps skausmu jūsų akims.

DŪMŲ DETEKTORIAUS PRIJUNGIMAS PRIE JŪSŲ PAGALBOS LINIJOS KOMPLEKTO

Jeigu įsigyjate dūmų detektorių kartu su Pagalbos linijos paslauga ir gausite jį paruoštą naudoti. Teliks pritvirtinti namuose.

Įsigykite dūmų jutiklį šiandien

Mūsų su Pagalbos linija susietą dūmų detektorių galima įsigyti tik už 7,95 Eur – į kainą įtraukta 24 mėnesių prietaiso nuoma ir priežiūros centro paslauga.

Tai yra maža kaina už prietaisą, kuris gali išgelbėti gyvybę gaisro jūsų namuose metu. Dūmų daviklį galite įsigyti atskirai arba kartu su Pagalbos linijos sistema.

Dūmų jutiklį galite užsisakyti dviem būdais: apsilankykite Pagalbos linija internetiniame puslapyje arba paskambinkite mūsų draugiškai klientų aptarnavimo komandai numeriu +370 614 45 644. Bet kuris mūsų komandos narys džiaugsis galėdamas atsakyti į jūsų klausimus apie dūmų daviklį ar kitą mūsų siūlomą produkciją.