Rūpintis artimaisiais su nuotolinės slaugos paslauga – Pagalbos linija

Autorius Raminta
Pasidalink:

Yra žinoma, kad 300-ams milijonų žmonių, kuriems yra daugiau kaip 65 metai, visame pasaulyje nėra užtikrinta ilgalaikė priežiūra.

Net ir kai kuriose iš turtingiausių šalių, senyvo amžiaus žmonės už savo priežiūrą moka patys ir negauna finansinės paramos.

Šeimos nariai atsisako karjeros

Dažnai artimieji jaučia, kad turi prisidėti prie pagyvenusių giminaičių priežiūros. Nors dauguma žmonių ir norėtų padėti savo senyvo amžiaus ar neįgaliems artimiesiems, nuolatinė jų priežiūra yra sunkus darbas ir gali šeimai sukelti finansinių sunkumų.

Dauguma turėtų atsisakyti darbo pilnu etatu, kad galėtų padėti savo artimiesiems, kai jiems to prireiks. Tai kelia susirūpinimą, kad tokia situacija gali privesti šeimas prie skurdo.

Jeigu rūpinatės pagyvenusiu šeimos nariu negaudami paramos, yra kitas būdas užtikrinti, kad jūsų artimieji gautų visą jiems reikalingą pagalbą, o jums nereikėtų visą dieną ir naktį budėti prie telefono.

Pagalbos linijos paslauga – pagalba vieno mygtuko paspaudimu

Pagalbos linija siūlo nuotolinės slaugos sistemą už protingą kainą tiems, kurie nenorėtų artimųjų siųsti į slaugos namus dėl didelės kainos ir pasikeisiančio gyvenimo būdo, bet nori užtikrinti, kad jiems brangūs žmonės galėtų gauti reikiamą pagalbą 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę.

Pagalbos liniją paprasta naudotis būnant namuose, duše ar sode. Ji veikia 100 metrų spinduliu. Pagalbos linijos komanda yra pasiruošusi padėti nelaimingų atsitikimų (tokių kaip pargriuvimas) atvejais 365 dienas per metus, taigi jums nereikia jaudintis būnant darbe.

Jeigu Pagalbos linija galėtų padėti jums ir jūsų šeimai pasirūpinti senyvo amžiaus artimuoju, susisiekite su mumis šiandien ir aptarsime tolesnius planus.

Paskambinkite numeriu +370525 55755 ir leiskite Pagalbos linijai pasirūpinti jūsų artimuoju.

 

Sužinokite daugiau apie Pagalbos linija

suzinoti-daugiau